Ťahaný postrekovač Ranger

Prvotriedne vlastnosti

Byť najmenším z rady ťahaných postrekovačov HARDI nie je nevýhodou. RANGER bol navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na jednoduchosť a spoľahlivosť. Celosvetové predajné úspechy od jeho uvedenia na trh dokazujú, že sa zámer podaril. Vďaka širokej ponuke príslušenstva je aktuálne RANGER jednotkou svojej triedy.

Kvalita a design

Ponúkaný sortiment ramien umožňuje vybrať správny typ pre dané podmienky. IInteligentne navrhnutá nádrž a podvozok poskytujú vynikajúcu stabilitu a pevnosť. Jednotlivé komponenty zaručujú to najlepšie vyhotovenie a maximálnu životnosť.

FUNKCIE POSTREKOVAČA RANGER

Systém riadenej oje SelfSteer

SelfSteer je pripojený do 3bodového závesu traktora. Umožňuje lepšie sledovanie stopy traktora na úvrati. SelfSteer je jednoduchý mechanický systém riadenej oje s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Nie je potrebné žiadne nastavenie ani v priebehu aplikačných prác. SelfSteer môže byť vybavený svahovou korekciou, ktorá je ovládaná mechanicky, priamo hydraulikou traktora. Korekcia napomáha systému SelfSteer udržať postrekovač v koľajovom  riadku i v kopcovitých podmienkach..

HC 5500

Počítač HC 5500 uľahčuje ovládanie postrekovača a poskytuje obsluhe všetky potrebné informácie o stroji. Obluha je neustále informovaná o pracovnom stave stroja a je upozornená, pokiaľ niektoré zo základných hodnôt nie sú v poriadku. Počítač splňuje požiadavky na moderné poľnohospodárstvo – dáta sú ukládané do 98 pamätí, umožňuje pripojenie k externým zariadeniam a systémom na variabilnú aplikáciu. K počítaču je možné pripojiť doplnkové výbavy ako je automatické vypínanie sekcií, elektronický hladinoznak TankGauge alebo tlačiareň s napájaním 12 V.

Ramená EAGLE SPB so záberom 18, 20, 21 a 24 m

Ramená majú vyspelý systém odpruženia, ktorý v  kombinácii  s  dvojrozmernou  konštrukciou  ramien  zaručuje vysoko presnú aplikáciu. Toto vybavenie poskytuje dlhoročnú bezproblémovú prevádzku i v tých najnáročnejších podmienkach. Nastaviteľné pružinové istenie ramien chráni koncový diel pred poškodením.

Ramená PRO VH so záberom 12, 15, 16 a 18 m
Ramená PRO VP so záberom 20 a 21 m

Tieto oceľové ramená sú mrežovej konštrukcie s najvyššou možnou pevnosťou pri optimalizovanej hmotnosti. Výnimočné vyhotovenie ramien PRO zaisťuje precíznu aplikácii postreku i v náročných poľných podmienkach. Všetky funkcie ramien PRO môžu byť ovládané elektro-hydraulicky z kompaktného, vhodne umiestneného ovládacieho panelu. Primárne funkcie, ktoré sú najviac využívané na poli,  ako napr. ovládanie výšky ramien, individuálne a celkové naklápanie ramien, sú zoskupené pre ľahký prístup.

DALŠÍ VÝBAVA

Centrálne umiestnené ventily Manifold
Primiešavacie zariadenie TurboFiller

Systém tlmenia pohybov ramien AntiYaw