Novinka medzi plniacimi linkami

Spoločnosť GAI S.p.A. predstavila novinku v podobe lineárneho monobloku MLE s elektropneumatickým ventilmi, ktorý je vhodný pre plnenie tichých, tak i šumivých produktov (tichá a šumivé vína, pivo, mušt, olej atď.). Stroj je možné na želanie zákazníka vybaviť uzatváracie hlavou pre korunkový, korkový alebo skrutkový uzáver.

Lineárny plnoautomatický monoblok v kompletnom nerezovom prevedenie so 4, 6 alebo 8 vystřikovacími tryskami, 4, 6 alebo 8 elektropneumatickými ventilmi a uzatváracie hlavou podľa výberu zákazníka. Stroj je určený pre fľašovanie vysoko kvalitných produktov za použitia najnovšej technológie využívajúce elektropneumatických plniacich ventilov. Konštrukcia elektropneumatických ventilov umožňuje zníženie celkového množstva kyslíka vo fľaši a optimalizuje rýchlosť plnenia. Taktiež je umožnené využiť vyššiu rýchlosť produkcie aj v prípade, že je teplota šumivého produktu vyššia ako 5-6 ° C. Jednotlivé okruhy plniacich ventilov úplne oddelené a vďaka tomu je umožnená ich dokonalá sanitácie. Nastavenie jednotlivých plniacich cyklov je veľmi jednoduché a môže byť prispôsobené požiadavkám zákazníka pre akýkoľvek produkt.

Základné parametre monobloku:
- Ovládanie pomocou farebnej dotykovej obrazovky
- Elektrické nastavenie výšky všetkých staníc
- Kompletná sada pre sanitáciu stroja (možnosť sanitácie do teploty 110 ° C)
- Možnosť plnenia produktov o teplote v rozmedzí od 1 ° do 85 ° C

Charakteristika vystřikovačky:
- Tryska vystřikovačky vstupuje do hĺbky 70mm od hrdla fľaše
- Vystrekovanie prebieha iba v prítomnosti fľaše
- Univerzálne flotačné čeľuste vystřikovačky

Charakteristika plniče:
- Silnostenný tank plniče s vysoko lešteným povrchom
- Centrálne nastavenie výšky hladiny plnenia (25mm - 100mm)