Technika na spracovanie pôdy Agrisem

PODRÝVANIE

Samostatné podrýváky Agrisem

Kombinovateľné podryváky Agrisem


PODMIETANIE

Diskové podmietače Agrisem

Radličkové kypriče Agrisem

Kombinácia disk/podrývacie teleso Agrisem

 

PREDSEJBOVÁ PRÍPRAVA

Kompaktory Agrisem

Rotačné brány Agrisem


PÔDUSPRACUJÚCE STROJE DO SADOV A VINÍC

Pôdospracujúce stroje Agrisem do sadov a viníc

 

Půdozpracující stroje AGRISEMNaša spoločnosť UNIMARCO a.s. sa v roku 2009 stala výhradným dovozcom pre Českú republiku v oblasti pôdu spracujúcich strojov renomovaného francúzskeho výrobcu AGRISEM INTERNATIONAL.

Všetky stroje sú masívnej konštrukcie, predurčené aj v našich náročných podmienkach na dlhodobé používanie, sú ľahko ovládateľné a jednoduché na údržbu. Použité materiály a robustné profily sú ideálne aj na veľmi suché, ťažké a kamenisté pôdy. Doterajšie výsledky poľných skúšok a celoplošných poľných operácií preukázali prekvapivo dobré výsledky tiež na ťažkých ílovitých, skutočne extrémne lepivých pôdach. Vďaka tomu sa stali stroje AGRISEM žiadanými medzi francúzskymi farmármi a pomaly si získavajú u našich poľnohospodárov dobrú pozíciu.

Výnimočnými strojmi pre naše polia sú podrývače CULTIPLOW a COMBIPLOW, ktoré vás presvedčia výnimočnými výsledkami pri zachytávaní prívalových zrážok či rozvoji koreňového systému. Stavebnicový systém diskových podmietačov Disc-O-Mulch s jedinečným tvarom stĺpic, patentovaným uložením diskov a mohutným rámom už preukázal svoje prednosti pri práci na utužených strniskách s veľkým podielom organickej hmoty, nadchol svojich používateľov aj pri vyrovnaní pozemkov pred jarným siatím.