Špeciálna edícia NIGHT RIDER

Spoločnosť Unimarco v spolupráci s HARDI navrhla na základe skúseností z praxe a požiadaviek trhu špeciálny paket výbavy pre český a slovenský trh. Špeciálna edícia samochodných postrekovačov Hardi ALPHA evo NIGHT RIDER je vybavená kompletnou súpravou pracovného osvetlenia priestoru okolo stroja, ktorá znižuje zaťaženie obsluhy, zvyšuje komfort a bezpečnosť pri práci. LED osvetlenie kabíny a pracovnej zóny zahrňuje 4 LED svetlá na streche v prednej časti, 2 v zadnej časti kabíny, 2 svetlá na strednej sekcii ramien v zadnej časti stroja a 2 v pracovnej zóne okolo stroja. Ramená sú osvetlené podľa záberu: do 24 m sú použité 2 LED svetlá a na vyššie zábery 4.


ALPHA evo NIGHT RIDER je vybavená výkonným pohonným  ústrojenstvom.  Základom je 6 valcový motor Deutz  (TIER 4 Final) s výkonom 245 Hp doplnený najvyššou verziou hydrostatického pohonu so zdvojenými hydrogenerátormi Sauer (2 x 115 cm3) a hydromotormi Poclain so zväčšeným objemom (vpredu 1,6 a vzadu 2,5 l). Systém pohonu umožňuje transportnú rýchlosť 40 km/h a spolu s mechanickou uzávierkou trakcie jednotlivých náprav DIffLock dosahuje ALPHA evo NIGHT RIDER vynikajúcu svahovú dostupnosť.

Samojízdný postřikovač ALPHA evo

Ďalším prvkom v špeciálnej výbave stroja je osvedčený systém aktívnej vzduchovej asistence TWIN umožňujúci lepšie načasovanie postreku, obmedzenie úletu, vyššiu kapacitu postrekovača atď. Ramená sú navyše doplnené praktickým zariadením: elektricky ovládanou koncovou dýzou umožňujúcou aplikáciu na ťažko dostupných miestach (na úvratiach, pod stĺpmi elektrického vedenia...)

Samojízdný postřikovač ALPHA evo TWIN

Pre viac informácii kontaktujte prosím Unimarco alebo niektorého z našich dealerov uvedených na webovej stránke.