Presná aplikácia hnojív

Presná aplikácia priemyselných hnojív sa v dnešnej dobe stáva štandardom, a preto by sme Vám radi predstavili profesionálne rozmetadlá Bredal rady F8/F10. Jedná sa o rozmetadlá s možnosťou variabilnej aplikácie s plynulým nastavením pracovného záberu od 24 do 36 metrov.


Individuálne riadená dávka pre ľavú i pravú stranu samostatne je vhodná pre aplikáciu na zložitých tvaroch pozemkov. Stroje sú vybavené dvoma dopravníkovými pásmi s individuálnym riadením dávky pre každý rozmetací disk zvlášť.

Ovládací systém rozmetadla je vybavený vstavanými senzormi náklonu, ktoré sú schopné priebežne upravovať množstvo aplikovanej dávky v kopcovitom teréne. Na prietoku dávky, pojazdovej rýchlosti a hmotnostnom meraní závisí vždy zaručená presná aplikácia.

Rozmetadlo je ovládané pomocou ISOBUS systému. Pre ovládanie sekcii Bredal používa rovnaký software, ako je používaný pre poľné postrekovače. Ten je súčasťou väčšiny ISOBUS terminálov. To znamená rovnaké ovládanie bez ohľadu na to, či sa ovláda postrekovač alebo rozmetadlo.


 

Rozmetadlo Bredal F8 s možnosťou variabilnej aplikácie

Technická špecifikácia F8
Kapacita: 5,70 m3
s nadstavbou zásobníka: 7,50 m3

Hmotnosť:

2.800 kg
Celková dĺžka: 6600 mm
Rozmetacia jednotka SPC4500-2

 

 

Rozmetadlo Bredal F10 s možnosťou variabilnej aplikácie

Technická špecifikácia F10
Kapacita: 6,60 m3
s nadstavbou zásobníka: 8,60 m3

Hmotnosť:

2.800 kg
Celková dĺžka: 6600 mm
Rozmetacia jednotka SPC4500-2

VIDEO F8 / F10