Jednotka vo svojej triede

Byť najmenším z rady ťahaných postrekovačov HARDI nie je nevýhodou. RANGER bol navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na jednoduchosť a spoľahlivosť. Celosvetové predajné úspechy od jeho uvedenia na trh dokazujú, že sa zámer podaril. Vďaka širokej ponuke príslušenstva je aktuálne RANGER jednotkou svojej triedy. Ponúkaný sortiment ramien umožňuje vybrať správny typ pre dané podmienky. Inteligentne navrhnutá nádrž a podvozok poskytujú vynikajúcu stabilitu a pevnosť. Jednotlivé komponenty zaručujú to najlepšie vyhotovenie a maximálnu životnosť.

Systém riadeného oja SelfSteer
SelfSteer je pripojený do 3bodového závesu traktora. Umožňuje lepšie sledovanie stopy traktora na úvrati.
SelfSteer je jednoduchý mechanický systém riadenej oje s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Nie je potrebné žiadne nastavenie ani v priebehu aplikačných prác.
SelfSteer môže byť vybavený svahovou korekciou, ktorá je ovládaná mechanicky, priamo hydraulikou traktora. Korekcia napomáha systému SelfSteer udržať postrekovač v koľajovom  riadku i v kopcovitých podmienkach.
Systém riadeného oja SelfSteer

Palubný počítač HC 5500
HC 5500 je výkonný počítač, umožňujúci ľahšiu a bezpečnejšiu aplikáciu postreku a jednoducho poskytuje viac potrebných informácii. Obsluha je priebežne informovaná o priebehu postreku a varovaná v prípade, že dôležité parametre ako je tlak, rýchlosť atď. sú v odchýlke. Je pripravený pre pokročilé poľnohospodárstvo s možnosťou pripojenia až na 98 registrov, aplikačné mapy, prípadne na senzor diaľkového ovládania. Doplnkovými výbavami počítača môže byť navigácia SprayRover, elektronický hladinoznak TankGauge alebo 12V tlačiareň.
Palubný počítač HC 5500

Ramená EAGLE SPB 18, 20 a 21 m
EAGLE sú ramená dvojrozmernej konštrukcie, odpružené vinutými pružinami a tlmené stabilizačným trapézovým závesom. Toto vybavenie poskytuje dlhoročnú bezproblémovú prevádzku i v tých najnáročnejších podmienkach. Nastaviteľné pružinové istenie ramien chráni koncový diel pred poškodením. Ramená EAGLE sú riešením pri potrebe pevných ramien a vysokých pojazdových rýchlostiach. Štandardná výbava: ParaLift záves pre nastavenie výšky a symetrické skladanie ramien. Doplnková výbava: jednostranné skladanie ramien, individuálne a celkové naklápanie ramien.

Postrekovacie ramená EAGLE SPB

Ramená PRO VH 12-18 m a PRO VP 20, 21 a 24 m
Tieto oceľové ramená sú mrežovej konštrukcie s najvyššou možnou pevnosťou pri optimalizovanej hmotnosti. Výnimočné vyhotovenie ramien PRO zaisťuje precíznu aplikácii postreku i v náročných poľných podmienkach. Špeciálnou vlastnosťou je čiastočné skladanie ramien vo viacerých krokoch. Všetky funkcie ramien PRO môžu byť ovládané elektro-hydraulicky z kompaktného, vhodne umiestneného ovládacieho panelu. Primárne funkcie, ktoré sú najviac využívané na poli,  ako napr. ovládanie výšky ramien, individuálne a celkové naklápanie ramien, sú zoskupené pre ľahký prístup. Elektro-hydraulické ovládanie je doplnkovou výbavou pre ramená VH a štandardnou výbavou u ramien VP.

Postrekovacie ramená PRO VH a PRO VP

POZRITE SA NA POSTREKOVAČ RANGER V AKCII:

Pro viac informácií kontaktujte oblastného manažéra HARDI:
Ing. Juraj Vnučko: telefón: +421 911 577 901; e-mail: juraj.vnucko@unimarco.cz