Školenie servisu a obslúh

Trojdňový maratón technického úseku je úspešne na konci. V utorok a v stredu prebiehalo pravidelné školenie servisných technikov strojov HARDI. Preškolených bolo 48 technikov z radov našich dealerov na novinky týkajúce sa samohybných postrekovačov HARDI ALPHA EVO. Vo štvrtok sa školili obsluhy s počtom 37 účastníkov. Toto školenie je určené pre obsluhy novo dodaných strojov pre sezónu 2017/2018. Školení sú jednak úplní nováčikovia a taktiež obsluhy, ktoré už majú s postrekovacou technikou HARDI skúsenosti a obnovujú techniku. S novými prostrekovačmi prichádza množstvo noviniek, s ktorými sa na tomto školení obsluhy oboznámili. Ďakujeme za účasť!