Servisné školenie HARDI-EVRARD

V rámci neustáleho zvyšovania kvalifikácie našich služieb, sa vedúci pracovníci servisu, David Lůčný a Petr Synek, zúčastnili v dňoch 15. až 19.2.2016 školenia vo výrobnom závode Hardi-Evrard vo Francúzsku, kde sa vyrábajú samohybné postrekovače Hardi Alpha evo ecodrive a Hardi Saritor. Jednalo sa o medzinárodné servisné školenie pre importérov Hardi, ktorého sa zúčastnili zástupcovia niekoľkých krajín Európy  a Ázie. Školenie bolo zamerané na radu Hardi Alpha, ktorá je vlajkovou loďou značky Hardi na trhu v ČR a SR.

V rámci školenia boli prebrané všetky komponenty strojov so zameraním hlavne na podvozok, pojazd, motor, elektroniku a taktiež novinky týkajúce sa palubných počítačov. Bolo možné sa detailne zoznámiť s novinkami, ktoré bude možné objednať a budú sa dodávať na stroje pre sezónu 2017, hlavne sa jedná o rozšírenie rady Hardi Alpha evo ecodrive o model s nádržou 5000 l, ktorý prináša mimo väčšej nádrže mnoho ďalších noviniek a zmien. Taktiež sa jednalo o ďalšie novinky, ktoré budú k dispozícii na celú radu postrekovačov Hardi Alpha evo ecodrive, predovšetkým hydraulicky nastaviteľný rozchod kolies a systém vzduchového odpruženia stroja AirRide, ale i mnohé ďalšie. Všetky novinky bolo možné prakticky odskúšať z hľadiska ich funkčnosti a taktiež servisu. Nové poznatky a informácie budú využité i pre nasledujúcu sezónu tak, aby bolo možné i naďalej zlepšovať servis poskytovaný majiteľom samohybných postrekovačov značky Hardi v ČR a SR.