V boji s konkurenciou zvíťazil

Keď nás pred rokom oslovil poľnohospodársky podnik z okresu Hlohovec s požiadavkou na 12 metrový diskový podmietač, bola to pre nás veľká výzva. Zákazník mal predstavu o univerzálnom stroji s veľkým záberom, vhodným do rôznych pracovných podmienok. S francúzskym výrobcom, spoločnosťou Agrisem International S/A, sa podarilo dohodnúť zapožičanie diskového podmietača DIsc-O-Mulch so záberom 12 m tak, aby si zákazník mohol stroj vyskúšať vo svojich podmienkach. V porovnaní s ďalšími piatimi konkurenčnými značkami Disc-O-Mulch zvíťazil najmä vďaka svojej výbave: 3D pružinové istenie, mulčovacie disky, tandemová náprava, optimálna vzdialenosť medzi 1. a 2. radom diskov a taktiež prepravnej šírke 3 m. Teraz sa môžeme pochváliť, že tento „velikán“ pracuje na slovenských poliach a svoju prácu zvláda výborne. Ďakujeme za prejavenú dôveru a prajeme veľa odpracovaných hektárov!

Fotogaléria: