Aplikácia pre presné rozmetanie

Dánsky výrobca nesených rozmetadiel Bogballe predstavil na jeseň na výstave Agritechnica novú aplikáciu NAVI. Rozmetadlo hnojiva je možné ovládať tabletom na platforme Android. Výhody tohto riešenia si už naši zákazníci mali možnosť vyskúšať.


Bogballe je známe svojím systémom rozmetania „do stredu“, ktorým v základe dosahuje 180° prekrytie rozmetacieho obrazca oboch diskov. Výsledkom je vysoká priečna a pozdĺžna presnosť aplikácie. Čo však pokročilé technológie? Bogballe je v rámci doplnkových výbav veľmi flexibilný a ponúka rôzne riešenia.

Posledným vrcholom je cenovo dostupné ovládanie pomocou tabletu s využitím aplikácie Bogballe NAVI ako navigačného systému pre traktor a rozmetadlo. NAVI ovláda všetky pokročilé funkcie rozmetadla, ako napr. vypínanie sekcii na úvrati a v klinoch alebo funkciu Tempo Tracker, ktorá prepočítava optimálnu rýchlosť vjazdu a výjazdu na úvrati a prispôsobuje tomu uzatváranie hradítok. Samozrejmosťou je aj využitie aplikačných máp pre variabilné hnojenie na základe údajov z výnosových máp, zo satelitu a pod. Technické riešenie pozostáva z počítača Calibrator ZURF vybaveného modulom pre bluetooth komunikáciu s tabletom a GPS antény. Výhodou je aj ľahká možnosť prenosu medzi traktormi. Pravidelné aktualizácie NAVI software sú dostupné na Google Play zdarma. 

A to najlepšie na koniec: na túto sezónu máme pre vás pripravené plne vybavené DEMO rozmetadlo Bogballe M35W plus s technológiou NAVI, ktoré si môžete vyskúšať zdarma vo vašich podmienkach.


Pre bližšie info kontaktujte

Ing. Juraj Vnučko
Tél: +421 911 577 901
E-mail: juraj.vnucko@unimarco.cz

 

 

Používame súbory cookies

Súbory cookies využívame na analýzu návštevnosti, zapamätanie preferencií a zlepšovanie použiteľnosti webu. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím".

Nastavenia Súhlasím

Súhlas môžete tiež odmietnuť.