Rozmetadlá Bredal a Bogballe


ROZMETADLÁ PRIEMYSELNÝCH HNOJÍV A VÁPENCA BREDALBREDAL A/S

Dánska spoločnosť BREDAL A/S bola založená už v roku 1953 a od počiatku sa zaoberá výrobou a vývojom rozmetadiel priemyselných hnojív, vápenca a iných práškových zmesí. Pred nedávnom spojila svoje dva závody a presťahovala sa do nového areálu vo Vejle s celkovou výrobnou plochou 9.000 m2 a 500 m2 administratívy. Na výrobnej ploche sa robí kompletná montáž, povrchová úprava a expedícia. Práve do spracovania povrchu spoločnosť BREDAL investovala nemalú čiastku, zaobstarala automatickú nástrekovú linku, ktorá je schopná obsiahnuť celý zásobník rozmetadla K165. Aktuálne je povrchová úprava práškovaním riešená vo 2 vrstvách na zvýšenie odolnosti a predchádzaniu korózie. BREDAL sa zaoberá výrobou nesených i návesných rozmetadiel, špeciálnych nadstavieb so širokou paletou doplnkových výbav. Rozmetadlá Bredal patria medzi najkvalitnejšie stroje nielen európskeho ale i svetového trhu.


NESENÉ ROZMETADLÁ PRIEMYSELNÝCH HNOJÍV BOGBALLENesené rozmetadlá priemyselných hnojív Bogballe

V roku 1934 zakladateľ spoločnosti BOGBALLE A/S Anders Peter Laursen zahájil v obci Bøgballe výrobu zariadenia pre chov hydiny. Na začiatku 50. rokov sa zameranie zmenilo na výrobu známych modrých rozmetadiel priemyselných hnojív, ktoré sa začali vyvážať do vyše 100 krajín celého sveta. Vo výrobe dnes pracuje 65 vysoko kvalifikovaných zamestnancov. Všetky diely sú vyrábané v továrni v Bøgballe, aj preto sú výrobky označované ako „Vyrobené v Dánsku". Bogballe nesené rozmetadlá sa vyznačujú dokázateľne najpresnejším systémom rozmetania „do stredu“ a vysokou prevádzkovou spoľahlivosťou. Jednoduchosť obsluhy a funkčný design sú založené na dlhoročných skúsenostiach a spolupráci s farmármi celého sveta. Najmodernejšie zariadenie výroby a špičkové technológie sú doplnené testovaním vo vlastnej testovacej hale. Rozmetadlá BOGBALLE sa špecializujú na rozmetanie priemyselných hnojív a močoviny. V ponuke však nájdeme aj komunálne rozmetadlá na soľ a piesok.


 

Používame súbory cookies

Súbory cookies využívame na analýzu návštevnosti, zapamätanie preferencií a zlepšovanie použiteľnosti webu. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím".

Nastavenia Súhlasím

Súhlas môžete tiež odmietnuť.