2100S

Balička okrúhych balíkov Mascar 2100SŤahaná alebo nesená verzia stroja s ramenom pre nakladanie balíka zozadu. Jednoduchý a kompaktný stroj vhodný pre balenie balíkov s priemerom 120–160 cm. Nakladanie a vykladanie balíkov pomocou hydraulického ramena ovládaného z kabíny traktora. Možnosť obalovania balíka aj počas transportu balíka. Poloautomatické vycentrovanie baliaceho stola je štandardná výbava.

VÝHODY CENTRÁLNEHO NAKLADACIEHO RAMENA:

• možnosť nakladania balíkov s hmotnosťou až do 1200 kg a tiež balíkov s nepravidelným tvarom;
  • vhodné pre použitie vo svahovitom teréne s vyložením balíka bez nebezpečenstva jeho ďalšieho samovoľného pohybu po svahu;
  • ľahké nakladanie balíka vo svahovitom a členitom teréne, vyloženie balíkov vedľa seba v tesnej blízkosti bez nebezpečenstva poškodenia fólie.

PREDNOSTI:

• jednoduchá obsluha a údržba
  • nový systém napínanie fólie so zámkom návinu fólie
  • nízke požiadavky na výkon traktora
  • automatické vystredenie ovíjacieho stola
  • špeciálne uloženie ovíjacieho stola (bez ložísk)
  • výborná stabilita aj v kopcovitom teréne

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Gumové pásy ovíjacieho stola   -
Príplatok za automatické viazanie   -
Bezdrôtové diaľkové ovládanie   -
Automatické zastavení po ukončení ovíjecího cyklu   Na želanie