Ručné postřekovače

Ručné postrekovače Hardi

Tieto výrobky sú určené pre použitie v domácnosti, v záhradách, skleníkoch, hospodárskych budovách, atď. Polyetylénové nádrže zaručujú vysokú odolnosť proti UV žiareniu i proti mechanickému poškodeniu. Postrekovače sú konštruované tak, aby boli maximálne pohodlné pre obsluhu a ich ovládanie bolo jednoduché. Rada P zahrňuje modely P1,5, P6 a P8. P1,5 je postrekovačom s najmenším objemom nádrže (1,5 litra). P6 a P8 sú postrekovače s objemom nádrže 6 a 8 litrov. Ľahko ovládateľné piestové čerpadlo a nastaviteľná dýza zaručujú ošetrenie rastlín vo vašej domácnosti na profesionálnej úrovni.

Štandardná výbava:
  • Vysoko odolné tesnenie (Viton)
  • Ramenný popruh neabsorbuje chemické prípravky
  • Otvor s priemerom 8 cm pre úplné vyprázdnenie nádrže
  • Vybavené rukoväťou alebo popruhom pro prenos
  • Pružinový ventil ON/OFF
  • Filter proti upchávaniu dýz
  • Držiak pre uskladnenie
  • Transparentná polyetylénová nádrž
  • Ľahká údržba
  • Ventil pre dekompresiu nádrže a predchádzaniu pretlaku (max. 3 bar)
  • Herbicídne / insekticídne /fungicídne dýzy
  • Odmerka (2 až 40 ml), zabudovaná vo veku pro minimalizáciu strát
  • Merná stupnica
  • Sací filter proti upchávaniu dýz
  • Keramická dýza odolná proti opotrebeniu

Doplnková výbava:
  • Teleskopická tyč pro postrekové ciele vo výškach, dĺžka tyče od 0,5 do 2m
  • Kryty proti úletu postreku
  • Ramená pre väčšie plochy
  • Nastaviteľná dýza - uhol striekania, dosah a kvalitu postreku možno rýchle meniť, 0,88 až 1,65 l/min
  • Predĺženie tyče - ideálne pre vzdialené ciele ako stromy, k dispozícii 1m a 2m.
  • Filtre dýz - umiestnené tesne pred dýzou - Modrá = Hrubá, Červená = Stredná, Žltá = Jemná
  • Dvojitý držiak dýz - pre vyšší objemy jemného postreku
  • HARDI KALIBOTTLE - kalibračná súprava

FOTOGALÉRIA