Polonesený pluh Dragon

Polonesený pluh Moro Aratri Dragon

Nová generácia polonesených pluhov na orbu on-land aj orbu v brázde. K dispozícii vo verziách so 4 až 9 orbovými telesami. Na projektovanie konštrukcie týchto strojov sa využíva moderný softvér so simuláciou výkonnostných a únavových skúšok. Rám pluhu DRAGON, rovnako ako aj ďalšie časti jeho konštrukcie, sú vyrobené zo špeciálnej ocele odolnej voči vysokej záťaži. Na spojenie jednotlivých dielov sú použité skrutkové spojenia bez akýchkoľvek zvarov, nastavenie je zaisťované pomocou kolíkov a puzdier v špeciálnom, voči opotrebovaniu odolnom vyhotovení.


OPORNÉ KOLESO:
Koleso je dôležitou súčasťou pluhu Dragon. Slúži nielen ako podperný bod počas prepravy, ale taktiež ako oporný nosný bod počas orby a otáčania pluhu. Pracovná hĺbka sa nastavuje dvojčinnou hydraulickou nohou s pamäťou a je možné ju meniť priamo z traktora. Hydraulické ovládanie kolesa pri manévroch na úvrati a počas cestnej prepravy nemá vplyv na nastavenú pracovnú hĺbku.

Polonesený pluh Moro Aratri Dragon


V BRÁZDE A MIMO BRÁZDY (ON LAND)
Na základe požiadavky môžu byť pluhy Dragon vybavené hydraulickým systémom, ktorý umožňuje orbu tak mimo brázdy, ako aj v brázde. Jeho konštrukcia a geometria umožňuje dosiahnuť výrazný odstup od brázdy, a pracovať tak aj s veľkými traktormi.

Polonesený pluh Moro Aratri Dragon


BEZPEČNÁ PREPRAVA
Počas prepravy je pluh umiestnený centrálne. Dva valce sú navyše vybavené manuálnym uzatváracím ventilom slúžiacim ako prídavný zabezpečovací prvok.  Na vyžiadanie je možné stroj vybaviť výstražnými tabuľkami a osvetlením.

Polonesený pluh Moro Aratri Dragon


RÁM
Pluh Dragon je vybavený hrubým hlavným nosníkom pre osadenie radličiek. Verzia PLUS, ponúkaná vo variantoch so 4 a 5 telesami, je vybavená predimenzovaným rámom; tento pluh je preto možné použiť aj pre traktory s veľkým výkonom.

Polonesený pluh Moro Aratri Dragon


DRAGON W

Pluh Dragon W je k dispozícii vo variantoch od 4 do 9 orbových telies. Pracovný záber je možné nastavovať počas práce pohodlne zo sedadla operátora. Na nastavenie slúži dvojčinný hydraulický valec. Natáčanie systému je zaistené špeciálnymi oceľovými monoblokmi konštruovanými bez spojov a zvarov. Tieto monobloky sú osadené puzdrami proti opotrebovaniu, ktoré zaisťujú dlhú životnosť jednotlivých dielov.

Polonesený pluh Moro Aratri Dragon


DRAGON S

Pluh Dragon S je vybavený systémom mechanického nastavenia pracovnej šírky, ktoré umožňuje obsluhe nastaviť stroj podľa konkrétnych pôdnych a klimatických podmienok. K dispozícii je vo variantoch od 5 do 9 orbových telies. Má všetku potrebnú výbavu nutnú na správne nastavenie pluhu: nastavenie prvého telesa, hydraulické nastavenie hĺbky zadného kolesa, nastavenie vertikálneho sklonu. Pluh Dragon S má štyri možnosti pre krokové nastavenie pracovného záberu. Nastavenie sa ovláda premiestnením upevňovacích skrutiek.

Polonesený pluh Moro Aratri Dragon


FOTOGALÉRIA DRAGON:

VIDEO DRAGON:


PROSPEKT DRAGONPoužívame súbory cookies

Súbory cookies využívame na analýzu návštevnosti, zapamätanie preferencií a zlepšovanie použiteľnosti webu. Súhlas udelíte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím".

Nastavenia Súhlasím

Súhlas môžete tiež odmietnuť.